Programlarımız

 

Tarihten Notlar

 Türkiye’de Tevrat, Zebur ve İncil metinlerinin tahrif edildiği yönünde bir iddia var. Acaba bu doğru olabilir mi? Birçok insanın Tanrı Sözü olarak kabul ettiği Kutsal Kitap böyle bir tahrife uğramış mıdır? Ya da bazılarının iddia ettiği gibi Kutsal Kitap’ta geçen hikayeler mitelojik mi? Kutsal Kitap’ta adı geçen kişiler gerçekten var mıydı? Bu olaylar gerçekten yaşandı mı?

İşte bu program ile bu ve buna benzer soruların yanıtlarını Tarihin derinliklerinde, bulgular ve kanıtlar ışığında değerlendireceğiz. Gerçeğe ulaşmak için sizi de bu serüvene davet ediyoruz…

   Tarihten Notlar çok kısa bir süre sonra yayın akışımızda olacaktır…

 

 

Doğrusunu Öğrenelim

Ne demiş atalarımız “Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp”. İşte biz de bu sözden yola çıkarak doğru olduğu düşünülen meseleleri bir bilene sorarak öğrenmek ve anlamak için bir çok konu ve konuya hakim konuklarla, sizin yerinize sorarak öğrenmeye çalışıyoruz. Siz de doğrusunu öğrenmek isterseniz programımıza bekleriz…

 

   Doğrusunu Öğrenelim çok kısa bir süre sonra yayın akışımızda olacaktır…

 

 

 

Hoş Sohbet

Hayata dair ne varsa bu programda! Dünya da ve tabi ülkemizde yitirilen en büyük değerlerden biridir Ahlak. Biz de Kutsal Sözlerin rehberliğinde, Tanrı’nın Ahlak anlayışını günlük yaşamımıza nasıl uyarlayabileceğimizi, bunun mümkün olup olmadığını sizlere aktarmaya çalışacağız. Hoş Sohbet’e sizi de davet ediyoruz.

 

   Hoş Sohbet çok kısa bir süre sonra yayın akışımızda olacaktır…

 

Vaizin Mesajı

Kutsal Kitap’ın mesajını, farklı konu ve durumlarda Tanrı’nın bizlerden beklentilerini, Tanrı’nın sır olan planını, Kutsal Kitap metinlerinin anlatılarını bulabileceğiniz bu programda, farklı vaizleri ve farklı konuları sizinle buluşturuyoruz.

 

   Vaizin Mesajı çok kısa bir süre sonra yayın akışımızda olacaktır…

 

Salı, Eylül 25, 2018